Ласкаво просимо на сайт AEGEE Kyїv
Європейського студентського форуму!

ВІЗА з AEGEE

Беручи участь у культурних обмінах AEGEE, отримати візу набагато простіше!

Отримавши підтвердження про прийняття на Івент/Літній університет:

1.)  Перевірте завчасно, які саме документи вимагає консульство від Вас. Уважно прочитайте про форму та зміст запрошення.

2.)  Зв’яжіться з організаторами та проінформуйте про необхідність запрошення для отримання візи. Воно слугуватиме підтвердженням мети Вашої поїздки, а саме: культурний обмін, та забезпечення житлом і їжею під час івенту. 

3.)  Запишіться на співбесіду до консульства чи візового центру завчасно (якщо Ви хочете оминути Візові Центри, через які приймають документи деякі консульства та не сплачувати за їх послуги, які не можуть перевищувати 30 євро, необхідно завчасно записатися на співбесіду, наприклад: за 1-1.5 місяці для Королівства Нідерландів, за 2-2.5 місяця для Іспанії). Для цього завітайте на сайт посольства чи консульства та дізнайтеся про більше інформації.

4.)  Збирайте необхідні документи для поїздки. Згідно договору про спрощений візовий режим між Україною та Європейським Співтовариством (дивись повний текст на відповідній сторінці, стаття 6) плата за оформлення віз не стягуєтсья з: h) учасників наукових, культурних та мистецьких заходів, у тому числі університетських та інших програм обміну; n) дітей віком до 18 років та дітей віком до 21 року, які знаходяться на утриманні. Тобто в заяві на шенгенську візу Ви маєте вказати мету подорожі культурний обмін та, маючи запрошення на івент, в якому буде вказано, що Ви є учасником культурного обміну,Ви маєто право на отримання візи безкоштовно. 

5.)  Ви можете взяти супровідний лист від AEGEE-Kyiv, в якому буде підтверджено, що Ви є дійсним членом організації. Для цього зв'яжіться із секретарем - Вікторією Леоненко (secretary@aegee.kiev.ua) та слідкуйте за розсилкою, на якій з'являється інформація про видачу листів підтримки.

6.)  Бажано надати в консульство й копію Вашої членської картки AEGEE (MembershipCard) та взяти її оригінал на подачу документів з собою.

Успіхів!


В разі, якщо Вам відмовили у видачі візи або в разі інших проблемних питань, пов'язаних з отриманням візи для будь-якого AEGEE-івенту, будь ласка, зверніться до board@aegee.kiev.ua. У листі вкажіть тип івенту, опишіть Ваш процес отримання візи та причину відмови\інші проблемні питання. Ми зробимо все, що можемо, щоб вирішити проблему та допомогти Вам поїхати на захід.