Ласкаво просимо на сайт AEGEE Kyїv
Європейського студентського форуму!

Доторкнися до небес разом із "Touch the Sky Under the Mediterranean Fire"

20 грудня 2014

Лише уяви, зі 150 аплікантів обрано лише 30 щасливчиків, і ти поміж них! Найкраще у твоєму житті літо скоро розпочнеться. І ось, у середині серпня ти потрапляєш до невеличкого затишного містечка з багатою історією, деякі райони якого досі виглядають точнісінько так, як і сотні років тому.

На захоплюючій екскурсії ти блукаєш серед руїн Римської Імперії, і відчуваєш себе так, ніби поринув у середньовіччя. Імовірно, тебе найбільше вразить величний і моторошний Міст Диявола (Pont de les Ferreres - Devil’s Bridge) - величний через архітектуру, а моторошний - ти зрозумієш чому,  коли глянеш з нього донизу. Занурюючись в історію, ти навчаєшся каталанської мови, яка виникла у 9 сторіччі.  Завдяки майстер-класу, організованому Xiquets del Serrallo ти не лише побачиш найвищу людську вежу (більш ніж 5 поверхів), але і спробуєш стати її  частиною і торкнутися неба! Увечері, на фестивалі Festival of Sant Magí станеш свідком шоу людських замків, від якого в тебе залишаться протилежні відчуття. "Це було водночас страшно, вражаюче, захоплююче і неймовірно. Коли я дивилася на них, у мене перехоплювало подих, а серце билося усе частіше та швидше. Я не бачила такого ніколи у своєму житті" - розповідає Ганна Поліщук з AEGEE-Kyiv. Увечері ти відвідуєш Holi Festival, весь розфарбований, а наступного вечора вся група зупиняється біля Ремулади, де велитенські фігури вибухають водою, обплескуючи нею усіх танцюючих навколо людей, поки довкола лунає якісна музика. Чи ти коли-небудь раніше зустрічав таке?

Наступного дня ти маєш нагоду відчути вільне падіння у найвідомішому розважальному парку Іспанії - Port Aventura. Після того, як ти спробував усі найекстримальніші атракціони, ти повертаєшся до Тарагони, для того, щоб уранці вирушити до більш спокійного місця - Барселони - величезного багатонаціонального міста. Ти проїдешся на велосипедах вздовж берега моря, здійсниш прогулянку на колесах провулками, сповненими витворів архітектурного мистецтва, таких як Sagrada Família, створеного Antoni Gaudí.

Наступна зупинка - Валенсія. Якщо Тарагона - це невеличке затишне місце на узбережжі моря, де ти знаєш кожного, Валенсія  - неначе величезний торгівельний центр! Тут ти можеш знайти популярні туристичні місця, таємні місця, бідні райони, переповнені і не дуже пляжі. Кухня тут дуже різноманітна, організатори навіть приготували для нас два види паельї. Одного вечора ми дізналися про сорти тапи, стали свідками чавління сидру іспанцями, отримали майстер-клас з приготування сангрії.

Наша команда була дуже згуртованою. Один з учасників загубив свій багаж у перший же день, але організатори щодня знаходили для нього речі.

Від себе хочу сказати, що обидва організатори проробили чудову роботу. Вони підлаштовувалися до наших потреб, змінювали розклад у зв'язку з погодними умовами й нашим фізичним станом. Ми відвідали безліч воркшопів, дізналися про культуру середземномор'я та місцеву культуру. Увесь цей час ми були як велика родина, підтримуючи дух AEGEE.                                                                                                                  Автор Ганна Поліщук                                                                                                                            Перекладено Мариною Шеховцовою