Ласкаво просимо на сайт AEGEE Kyїv
Європейського студентського форуму!

Пробудження дракона

04 січня 2016

З 26 по 29 листопада AEGEE-Краків провів чудову подію 2015 року: нетворк мітінг «Пробудити дракона» (зустріч AEGEE-нетворку). Учасники отримали можливість дізнатися більше про AEGEE в рамках програми, що може бути підлаштована до потреб кожного. Наша організація шукає нові шляхи  для того, щоб рости, і надає можливість всім охочим реалізувати свої ідеї. Тема «пробудження дракона» - час стати лідером і показати це світові.

Під час зустрічі було обговорено багато важливих питань, пов’язаних з розвитком AEGEE, вони є нагальними для кожної антени. Наприклад, однією з важливих тем була стратегія AEGEE на 2017-2020 роки. Під час роботи в інтернаціональних групах учасники робили власні пропозиції про можливі змін, а також проводили голосування щодо них.


Робота велася в декількох робочих групах. Так учасники могли зосередитись на основних проблемах і перешкодах, з якими стикається майже кожний під час роботи в команді, більше того вони шукали рішення разом. Крім того, обговорювали міжнародне співробітництво та можливі шляхи створення нових проектів. На жаль, ці питання досі потребують подальшого обговорення. Були розглянуті теми щодо піару та управління подіями в організації. Це було дуже корисно для наших мемберів.

Учасників з AEGEE-Київ було семеро, вони отримали чудовий досвід і нагоду побачити організацію AEGEE-Краків зсередини.


Прийдешній рік – це можливість для втілення нового стратегічного плану, який розширить  напрямки діяльності, це чудова можливість долучитися до творення цих змін. Ще однією метою зустрічі були знайомства з членами AEGEE-Краків і учасниками зустрічі з різних країн.

Цей івент став корисним і для новачків, які мали можливість отримати досвід у тренінгах як стати лідером, дізналися більш детально, що таке Erasmus, громадянська освіта тощо.

Такі зустрічі – це чудовий шанс вирішити проблеми, які виникають протягом року, і обмінятися досвідом між членами цієї організації з різних країн.

Анастасію Коломієць, президента AEGEE–Київ, вразила церемонія відкриття. ЇЇ одне з її враженнь: «Видатні польські молоді оратори ділилися своїм досвідом щодо лідерства і мотивації. На завершення університетський оркестр грав для нас, це було ніби відкриття маленької Агори. Я була сповнена натхнення після цього.»

Для Анастасії Джулай, скарбничого нашого локалу, було великим задоволенням проводити так багато часу з членами своєї команди і ось так вона виражає своє захоплення: «Ми дійсно стали ближче один до одного. Я рекомендую проводити більше часу разом. Дякую вам, ця подія незабутня. Окрім того, я зустріла багато яскравих і незабутніх особистостей».


А для когось незабутні враження з’явилися ще до офіційної зустрічі. Анна Атамась, HR київської антени, згадала святкування, яке відбулося перед зустріччю. Це був чудовий час, адже  він подарував багато знайомих і «гру в Мортал Комбад».

Поїздка обов’язково включала і соціальну програму, яка є не менш цікавою. Цього разу були три тематичні вечірки: Супергерої, день народження AEGEE-Кракова і Європейська ніч.

Як зазначають учасники, це було незвично і цікаво спробувати себе в різних образах. Анні Атмась особливо сподобалась Європейська ніч, тому що, як правило, там можна здійснити уявну подорож Європою за одну годину  і представити свою країну для інших.

Анастасії Джулай найбільше припало до душі день народження  організації, особливо божевільна ніч з рок групою.

 І наостанок наші учасники поділилися враженнями про «місто драконів» -Краків. За два дні до початку івенту вони мали нагоду побачити чудове місто,  тому використали можливість здійснити пішохідну екскурсію, відвідати знамениті місця і спробувати кращі страви польської кухні. Звісно  декількох днів недостатньо для повної насолоди, тому чекатимемо наступних поїздок і звітів від наших учасників.

Подорожуйте з AEGEE!