Ласкаво просимо на сайт AEGEE Kyїv
Європейського студентського форуму!

Надя Кричильська: "кращий івент, що дасть змогу відчути AEGEE - Агора"

30 квітня 2015

Надя Кричильська - саме та, без кого ми не можемо уявити AEGEE-Kyiv. Вона вклала багато зусиль у те, щоб антенна була такою, якою вона є зараз, особливо розробляючи HR-strategy з Марією Пономарьовою та організувавши LTC. Попри те, що зараз вона навчається на магістерській програмі в Осло, у нас була чудова нагода зустрітись знову під час Агори Астуріас!

Прочитайте її враження про захід у цій статті.

Найкраще, що є в AEGEE - можливість постійного розвитку. Є кілька обов'язкових кроків, які необхідно зробити, щоб зрозуміти ідеї організації та відчути її дух. Так, ваш нелегкий шлях від фреш-мембера до досвідченого мембера проходить крізь безсонні ночі під час ЛТС чи літників, крізь виснажливі європейські ночі та крізь купу нових друзів. Проте кращий івент, що дасть змогу відчути  AEGEE як велику європейську родину - це Агора. І я дуже рада, що нарешті зробила цей крок - я поїхала на мою першу, неймовірну й незабутню Агору Астуріас, що відбулась у Хіхоні (Іспанія) в квітні 2015!


Чесно кажучи, коли я вперше почула про місце проведення наступної Агори, я була дещо шокована. Ммм, Хіхон... Єдине, що я знала - це десь в Іспанії. І це було найбільшим сюрпризом! Коли ми нарешті приїхали, я зрозуміла, що картинки з Google дещо далекі від справжньої краси цього містечка! Хіхон - справжнє іспанське місто з ароматом моря та сидру одночасно. Більш за те, друга річ, що задовольнила мій потяг до краси, було офіційне місце проведення - надихаючий та найбільший університет в Іспанії - The Universidad Laboral de Gijón. Ви скажете, що не місце красить людину, а людина місце. Однако коли ти щось робиш чи обговорюєш у настільки прекрасному місці - ти дійсно  по-іншому усвідомлюєш значення своїх дій.


Наступна річ, що дійсно мене вразила, це програма. Я - мембер AEGEE вже близько двох років, тому думала, що достатньо готова до п'ятиденного івенту, але все було не так просто... Коли думаєш, що це ЛИШЕ 5 днів, подумай ще про те, скільки необхідно буде зробити за ці 5 днів...Треба відвідувати пританії, воркшопи, прогресс-мітінги та презентації проектів щоденно! Ти прокидаєшся рано-зранку, поглинаєш безліч нової інформації під час зустрічей, тому під кінець дня ти вже відчуваєш себе вижатим лемоном... Нарешті ти повертаєшся назад до зали, плентаєшся до свого спальника та... готуєшся до наступної вечірки! ‘Work hard, play hard’! Це і є секрет AEGEE, де люди знаходять так багато енергії - певно, мова йде про так званий AEGEE spirit, але кожна ніч була сповнена веселощами та танцями! Я з гордістю можу сказати, що мембери AEGEE- Kyiv відвідали всі вечірки. Можна знайти знайомі обличчя у гавайських намистах, таємничих масках, неонових барвах та українських віночках на шалених фото-звітах. :)


Фінальним компонентом, що довершував особливу атмосферу та зробив Агору такою, якою вона є, - це люди. Команда волонтерів-організаторів Агори об'єднала людей з Ов'єдо, Сарагоси, Аліканте, Мадрида, навіть Києва (!) та інших міст. Завдяки цим невтомним людям ми дійсно насолоджувались кожною хвилиною! З іншого боку, були також і стійкі учасники, що залишались веселими та яскравими більш ніж 20 годин на день, завжди готові поділитись посмішкою чи ідеєю. Тепер я точно можу сказати, що Агора - саме те місце, де можна зустріти своїх майбутніх колег та партнерів для майбутніх проектів та обмінів.


Загалом це був незабутній досвід з чудовим продовженням. Я зустріла нових людей, що вразили мене, я знайшла цікавий європейський проект та отримала величезну дозу натхнення! І насамкінець стався ще один важливий момент, що назавжди лишиться у моїй пам'яті. Це та мить, коли AEGEE-Kyiv, а саме президент Анна Пихтіна, підписав контракт на прийняття наступної, осінньої Агори! Що означає, що ми зустрінемось наступною осінню!

Побачимось на ReBuilding Democracy Agora in Kyiv!


                                                                                                                                               Автор Надя Кричильська 

                                                                                                             Переклад і оформлення Женя Гагаркіна