Ласкаво просимо на сайт AEGEE Kyїv
Європейського студентського форуму!

Проекти

 • Місяці Європи
  Місяці Європи
  Координатор:
  «Місяці Європи з AEGEE-Київ» - це новий і чудовий проект, який має на меті познайомити Вас з різними традиціями та особливостями різних країн Європи. Це 3 івенти на місяць, що поєднані однією країною, натхнені її культурою та мешканцями, організовані активними мемберами AEGEE-Київ завдяки порадам наших друзів з різних локалів.
 • Summer University
  Summer University
  Проведи два незабутні тижні з AEGEE, взявши участь в одному з 69 Літніх університетів, що відбудуться з 1 червня по середину вересня у майже всіх країнах Європи.
 • Europe in Exchange
  Europe in Exchange
  Проект націлений на створення поінформованності про програми мобільності і можливості, а також про переваги цих програм серед студентів.
 • EuroArab Project
  EuroArab Project
  Мета проекту полягає у створенні зв'язку між європейською і арабської молоддю, реалізація основних цілей AEGEE в більш широкому сенсі: прагнення до створення відкритого і толерантного суспільства сьогодні і завтра і зміцнення демократії, прав людини, терпимості та транскордонної співпраці. Поточні політичні події і демократичний перехід в різних близькосхідних та північноафриканських країн є лише одним з актуальних питань, які є одним з напрямків цієї ініціативи. Географічний фокус складається з європейських країн, де присутні місцеві локали AEGEE, і арабські країни: Сирія, Ліван, Палестину, Єгипет, Лівія, Туніс, Алжир, Марокко, Судан, Ірак, Саудівська Аравія, Оман, Ємен, Кувейт, Бахрейн, Катар, Об'єднані Арабські Емірати.
 • Youth UnEmployement
  Youth UnEmployement
  У рамках молодіжного безробіття, в AEGEE був запущений проект молодіжного безробіття ( YEU) в 2010 році, з метою допомогти молодим людям у віці від 18 до 30 років збільшити їх шанси на працевлаштування. В даний час студентам часто доводиться стикатися з компромісом між їх академічними і неакадемічними зобов'язаннями. Вони вкладають внесок у суспільство як волонтери і, беручи участь у тренінгах, отримуючи основи неформальної освіти . На жаль, їхня робота часто залишається невизнанною їхнім університетом і їх майбутніми роботодавцями.
 • AEGEE-KYIV PLAYGROUND
  AEGEE-KYIV PLAYGROUND
  Спілкуйся більше! Приходь на одну із зустрічей та проведи декілька приємних годин разом зі старими друзями та знаходь нових!!
 • German-Ukrainian Youth Exchange "If I Were in Your Shoes"
  German-Ukrainian Youth Exchange "If I Were in Your Shoes"
  Координатор:
  Місцеві утворення AEGEE (Європейський молодіжний форум) AEGEE-Берлін і AEGEE-Київ раді оголосити відкриття конкурсу для учасників, щоб взяти участь в німецько-української молодіжної обміні "If I Were in Your Shoes"