Ласкаво просимо на сайт AEGEE Kyїv
Європейського студентського форуму!

Місяці Європи

Координатор

Ми так добре знаємо це відчуття, яке приходить разом з першими весняними теплими днями - так і тягне скласти валізу, сісти на літак або поїзд та поїхати мандрувати. Однак, саме зараз потрібно вчитися, працювати, а до літа так далеко і так хочеться «скуштувати» традиції якоїсь країни.. що ж робити?

Взяти участь в новому, приреченому на довге життя та успіх, проекті «Місяці Європи з AEGEE-Київ»!

«Місяці Європи з AEGEE-Київ» - це новий і чудовий проект, який має на меті познайомити Вас з різними традиціями та особливостями різних країн Європи. Це 3 івенти на місяць, що поєднані однією країною, натхнені її культурою та мешканцями, організовані активними мемберами AEGEE-Київ завдяки порадам наших друзів з різних локалів.

Одним словом, це справжня можливість відчути Європу, не покидаючи Києва!

Проект започатковано в березні 2014 року.
- березень 2014 - Місяць Ірландії (МК зі степу, вечірка до Дня святого Патрика, показ "...а в душі я танцюю)
- квітень - Місяць Італії.

Отже, шукайте валізу, в яку Ви складете купу позитивних емоцій, нових знайомств та цікавий досвід та приєднуйтесь до наших заходів. Якщо Ви тільки стали частиною нашої дружної родини, тоді Ви обов’язково маєте приєднатися, адже де ще можна відчути справжній AEGEE-Spirit про який всі говорять? Якщо Ви давненько в AEGEE і навіть були в країнах, які ми «віртуально» відвідаємо – Ви також welcome, адже всім цікаво дізнатися, чому саме Ви є частиною спільноти, що налічує більще 13 000 молодих людей в Європі - всім знайдеться про що та з ким поговорити!


http://vk.com/europeanmonthsaegeekyiv


https://www.facebook.com/events/1497199780499966/?context=create&source=49