Ласкаво просимо на сайт AEGEE Kyїv
Європейського студентського форуму!

EuroArab Project

Сайт: http://www.aegee.org/projects/euroarab/

E-mail: euroarab@aegee.org

Facebook: https://www.facebook.com/EuroArabProject?fref=ts

Рік заснування: 2012

Основні цілі:

- Налагодження співпраці, взаєморозуміння, толерантності та мирного зв'язку між молоддю в Європі і в арабському світі.

- Підвищення обізнаності про поточні політичні, економічні і соціальні проблем у Європі, Північній Африці та країн Близького Сходу, для поглиблення взаємної солідарності.

 - Створення платформи, де європейська та арабська молодь може вчитися один у одного, обмінюватися досвідом, боротися зі стереотипами, порушенням прав людини і нетерпимістю.

-  Зміцнення існуючих і розробка нових кооперації між освітніми установами у Європі та арабському світі через будівлі коаліції і мобілізації для міжкультурного діалогу в рамках освітньої бази.

- Розширення можливостей молоді для реалізації своїх прав з метою розробки і створення активного і сильного громадянського суспільства, що сприяє мультикультуралізмові.

Види діяльності:

- EuroArab Молодіжний форум

- EuroArab культурна екскурсія

- Мовний обмін

- Кампанія з міжкультурної освіти в європейських і арабських шкіл

-  EuroArab Літній університет у Мюнхені

-  Навчальні курси

-  Семінари політичних рішень

Історія :

AEGEE успішно працює в європейському вимірі в більш широкому географічному та соціальному значенні. Однак, проблеми молоді в сусідніх країнах в даний час дуже схожі на ті, що є у Європі. Тому вкрай важливо, щоб ми розширюємо нашу увагу за межі Європи і вчилися один у одного. Наші довгострокові цілі полягають у зміцненні наших контактів з молоддю та молодіжними організаціями з аналогічними цілями і зрештою розширенням нашої мережі.

Мета проекту полягає у створенні зв'язку між європейською і арабської молоддю, реалізація основних цілей AEGEE в більш широкому сенсі: прагнення до створення відкритого і толерантного суспільства сьогодні і завтра і зміцнення демократії, прав людини, терпимості та транскордонної співпраці. Поточні політичні події і демократичний перехід в різних близькосхідних та північноафриканських країн є лише одним з актуальних питань, які є одним з напрямків цієї ініціативи. Географічний фокус складається з європейських країн, де присутні місцеві локали AEGEE, і арабські країни: Сирія, Ліван, Палестину, Єгипет, Лівія, Туніс, Алжир, Марокко, Судан, Ірак, Саудівська Аравія, Оман, Ємен, Кувейт, Бахрейн, Катар, Об'єднані Арабські Емірати.