Ласкаво просимо на сайт AEGEE Kyїv
Європейського студентського форуму!

Bike it with AEGEE-Kyiv! | 17.05, 12:00

11 травня 2015

Є багато способів, щоб провести вікенд у травні. Ви можете лежати на дивані, гортаючи стрічку новин; Ви можете сидіти у дворі з друзями, попиваючи сік; Ви можете поїхати до бабусі і посадити декілька квіточок .. Але, погодьтесь, все це звучить не дуже привабливо.
Але що якщо ви відправитесь у подорож з веселою компанією, та ще й на велосипеді з усіма витікаючими звідси наслідками (ми про пікнік :)). Повірте, ви не пошкодуєте про це!
Уявімо, що сьогодні 17 травня.. 
Після ранкових процедур, збирання та приготування сендвічів, ти виходиш з дому десь так о 10:30 ( щоб не запізнитись), спускаєшся у метро і їдеш на станцію "Виставковий центр". Біля входу до парку бачиш усміхненних та радісних AEGEEшників ( якщо не знаєш, хто це, ми все пояснимо і, можливо, ти ще й захочеш стати одним з нас) та інших життєрадісних рєбятішок, знайомишся з нами, обираєш на прокат велосипед, якщо приїхав без свого, і, трохи незграбно залазячи на залізного друга, вирушаєш у подорож.
Ми відправляємося до Голосіївського парку, який знаходиться зовсім недалеко від ВДНХ. Насолоджуємось травнем, катаємося вздовж озер, по світлих доріжках чи загадкових тропах. При цьому жартуємо, посміхаємося, фотографуємося, розповідаємо історіі.. Ні в якому разі не падаємо!) 
Далі ж, накатившись донесхочу, знаходимо затишну галявину, дістаємо свій провіант і влаштовуємо пікнік! Свіже повітря + активне навантаження = гарний апетит, тому беріть БАГАТООО смаколиків, вони не пропадуть ;) Не забувайте про воду.
Впродовж пікніка можемо розказати про те, як дешево подорожувати Європою ( тема, можливо, занадто популярна, але, погодьтесь, дуже актуальна), як долучитись до нашої організаціїї або ж поговоримо про погоду, про велосипедні доріжки, про сесію, роботу, прокрастинацію, конференції, журнали, короче, будь що, про що ти би хотів послухати/розказати. 
Повір, буде весело і пізнавально! 
Кажуть, наше життя це постійний вибір. Тому тільки тобі обирати - просидіти за комп'ютером, бездумно переходячи лінк за лінком, чи вдосконалити свої соушіал скілз, подихати чистим повітрям, насолодитись пейзажем, при цьому крутячи педалі, послухати прикольні історії і розказати свої та просто радіти життю під травневим сонцем! 


Почнинаємо на ВДНХ о 12.00.
Прокат велосипедів на місці: 60 грн / год, 120 грн / 4 години і 150 грн / доба
Далі їдемо в Голосіївський парк
Крім того, будь ласка, заповніть коротку форму програми:
https://docs.google.com/forms/d/19XSQ2azeKl5j96yA