Ласкаво просимо на сайт AEGEE Kyїv
Європейського студентського форуму!

Мембером січня в AEGEE-Kyїv стала Поліна Літевчук

03 березня 2016


Мембером січня в AEGEE-Kyiv стала Поліна Літевчук. Це звання вона отримала завдяки своїй активній участі в житті AEGEE. Після AutumnAgoraKyiv 2015 вона стала головним координатором новорічного івенту CapitalСities# 2 в Києві. Це був перший масштабний AEGEE проект, який очолювала Поліна. Втім, це не стало перешкодою для неї, і вона успішно втілила в життя всі cвої задуми.

Коли та як ти стала мембером AEGEE-Kyiv?

Випадково. Приманкою стала занадто дешева подорож в омріяну Грецію (я подумала спочатку, що це «разводняк», але в моєму житті був період, коли я казала "так" будь-яким незвичностям, власне, що і зараз час від часу практикую. Також я булла пыд враженням пысля перегляду класно зробленого відео про АEGEE-спіріт. Я тоді ще навіть не підозрювала, що надихаюче відео і на половину фізично не може передати, що ж те є насправді це АEGEE.

Чому ти вирішила стати головним координатором Capital Cities?

Хотіла спробувати свої сили, здобути безцінний досвід, зануритись і прожити проект повністю від організації структури до його втілення.Хотілось відповідальності та екшену прийняття рішень, ну і, звичайно,мати прямий вплив на івент, надихати людей і створювати атмосферу, це чудове відчуття, коли отримуєш вдвічі більше після повної віддачі.

Який момент з Capital Cities # 2 був найяскравішим та найнезабутнішим для тебе?

Звичайно, що все було яскраво, все було казково, атмосфера вся незабутня. Наприклад,у пам’яті яскраво спливає те, як всі постійно співали пісні, танцювали і дякували оргам. Але найнезабутнішим власне для мене лишається той факт, що два партісіпанти мали їхати на 2 дні раніше, ніж всі інші, але їм так подобався івент,що вони поміняли білети майже в останній момент!

З якими труднощами доводилось стикатися під час підготовки або самої події?

З труднощами різного масштабу, але вважаю, що серйозні проблеми мене все жтаки оминули.

Чому ти навчилась під час цього івенту?

Мене весь івент прокачав і, якщо чесно, підняв на один еволюційнийщабель вище.Перше, що спадає на думку це те, що всі люди справді різні, чим швидше почнеш їх сприймати такими, якими вони є, тим легше тобі буде з ними співпрацювати.Я чітко побачила, що варто розподіляти завдання, адже одній людині все зробити неможливо. І за здоров'ям треба стежити, берегти його.Після організації цього івенту я стала впевненішою у собі і своїх рішеннях та поглядах і
зрозуміла, що тайм-менеджмент справді потрібен.

Звичайно, я побачила, що ще треба дуже багато працювати над собою, а також остаточно переконалась, що мене оточують чудові люди. Все завжди можна вирішити, і не обов’язково для цього треба нервувати та перейматися. Головне - посміхатись та бути повною оптимізму.

Які твої плани на цей рік?

Стосовно AEGEE: хочу потрапити вSummerUniversitySchool, що пройде в Катанії цього березня, на Агору в Бергамо, поїхати на літник, вдало впоратись з моєю задачею інкамінга на нашому чудо-літнику Summertime Madness: Test your UAdrenaline. Я просто хочу допомагати з його організацією і брати в ньому участь, лишатись в активній фазі з AEGEE, а там, як карта ляже і що ще цікаве згенерується.
По життю плани теж доволі маштабні та грандіозні і я навіть бачу, як я все це скомбіную.

Що ти побажаєш мемберам, які щойно стали членами AEGEE?

Перевіряйте себе, не бійтесь брати на себе відповідальність та помилятись вперше (але не постійно).Комбінуйте навчання з роботою та життям аєжиста, подорожуйте (навіть по своєму рідному місту), не лякайтесь можливостей, прислухайтесь до порад досвідчених людей, все перевіряйте, будьте ввічливими, насолоджуйтесь життям, сприймайте та розумійте ширше, палайте, захоплюйтесь та зростайте.

.