Ласкаво просимо на сайт AEGEE Kyїv
Європейського студентського форуму!

FAQ

 • Що означає AEGEE?
  AEGEE це скорочення від Association des Etats Généraux des Etudiants de l'Europe (французькою), що означає Європейський Форум Студентів
 • Що мені дає членство в AEGEE?
  Членство в AEGEE дає великий спектр можливостей, новий та навіть неочікуваний досвід, безліч проектів та платформ для саморозвитку, подорожі, практика іноземних мов, спілкування та знайомства з молоддю з усієї Європи і тд.. Не будучи дійсним членом AEGEE, не можна брати участь у міжнародних проектах, івентах, літніх університетах, подорожах, обмінах чи подіях.
 • Що таке Борд?
  Це правління організації, що забезпечує її функціонування. Обирається раз на рік на осінніх загальних зборах усіх членів антени - локал Агорі. В AEGEE-Kyiv 8 членів правління, а також 2 члени ревізійної комісії.
 • Що таке Літній Університет?
  Найпопулярниший та найстарійший проект AEGEE – Europe, що сприяє культурному обміну та неформальній освіті. Літній Університет – це, зазвичай, 2-тижневий захід, організований АЄЖЕЕ-антеною, протягом якого від 20 до 50 молодих людей збиряються зі всієї Європи. Літні Університети організовуються студентами для студентів, молоддю для молоді – тобто робота організаторів є цілком волонтерською. Беручи участь в Літніх університетах, можна отримати як більш академічні знання та навички (мовні курси, знання з історії та культорології, практичні навички володіння фотографією тощо), так і неформальні знання, та відкрити для себе нові здібності (засади публічних виступів, національні танці, гончарство, серфінг і таке інше). Детальніше - http://www.projects.aegee.org/suct/su2014/
 • Я більше не студент. Чи можу я стати членом AEGEE?
  Так, це можливо. AEGEE – це молодіжна організація, членам якої від 18 до 35 років.
 • Як часто проводяться зустрічі для новачків та зустрічі, на яких можна сплатити щорічний внесок?
  Раз на місяць. Слідкуйте за розсилкою.
 • На що витрачається щорічний внесок?
  На сплату внеску від AEGEE-Kyiv в головний офіс AEGEE – Europe в Брюселі та локальне функціонування організації.
 • Як отримати картку дійсного члена AEGEE? Де вона мені може знадобитися?
  Для цього треба бути дійсним членом AEGEE та принести з собою фотокартку розміром 2х3 на найближчу зустріч з цієї нагоди. Дізнатися про зустріч можна за допомогою розсилки та соціальних мереж. Карта потрібна для реєстрації на міжнародні події та в посольствах іноземних держав в процесі отримання візи.
 • Чи отримують учасники AEGEE гроші за органіторську діяльність?
  Ні, організація здійснюється на волонтерських засадах.
 • Як стати організатором/координатором проекту чи долучися до проектної команди чи стати хелпером?
  Зв’язатися з бордом та прийти на координаційну зустріч. В AEGEE- Kyiv завжди раді активним учасникам та тим, хто налаштований на реалізацію цікавих ідей. Також слідкуй за розсилкою - там часто публікуються оголошення про набір команди.
 • Якщо я активний на локальному рівні, чи можу я стати активним на Європейському рівні?
  Звісно! Для цього існує безліч можливостей. Дізнатися бльше можна на сайті – www.aegee.org
 • Чи займається AEGEE-Kyiv оформленням туристичних подорожей?
  AEGEE-Kyiv не є турагенцією й не надає туристичних послуг. Уся діяльність організації заснована на самоогранізації та взаємодопомозі.
 • Я володію англійською не на дуже високому рівні. Чи можу я брати участь у проектах AEGEE?
  Офіційними мовами спілкування AEGEE – Europe є англійська та французька, проте в локальних проектах AEGEE-Kyiv частіше використовується українська та російська. Саме на проектах AEGEE члени організації мають змогу покращити свої навички та практикувати спілкування іноземними мовами з носіями та з мемберами AEGEE, що розмовляють англійською.
 • Я зареєструвався на сайті, але мені не приходить розсилка на електронну пошту.
  Зверніться по допомогу, написавши листа на it@aegee.kyiv.ua