Ласкаво просимо на сайт AEGEE Kyїv
Європейського студентського форуму!

European months | Велодень з AEGEE-Kyiv | 18.05

Local status
Координатор Viktoriia Leonenko
Beginning 18 травня 2014
Cost 60 грн

Палкий травень уже радує нас теплими сонячними днями, а тому саме час зібратися на природі, підтримати здоровий спосіб життя та поринути в культуру Нідерландів! Це все поєднується в можливості зробити своє життя велосипедним та повним AEGEE-spirit!

Ми пропонуємо Вам влаштувати катання велосипедами вже 18 травня, починаючи з 9:00. Зустрінемось на станції метро Васильківська, де зовсім неподалеку можна взяти цей сучасний транспортний засіб в оренду. Хто ж має власний велосипед – обов’язково беріть його з собою та приєднуйтесь до нас!

Маршрут заплановано такий: прокат велосипедів – парк ВДНХ – пікнік! – прокат велосипедів.

З собою мати класний настрій, зручний одяг та головний убір. Для пікніка пропонуємо брати своє улюблене печиво, воду, соки, фрукти-овочі-бутерброди )

Ціна: 60 грн для дійсних членів AEGEE-Київ
70 грн – для тих, хто хоче приєднатися :)
20 грн для тих, хто буде зі своїм велосипедом

У вартість входить оренда велосипеду з 9 по 13 годину, а також базовий набір для пікніка.

Велодень відбувається в рамках місяців Європи та за підтримки ASA(AEGEE Sport Activities)

Місяць Нідерландів - третій Місяць проекту «Місяці Європи з AEGEE-Київ». Це новий і чудовий проект, який має на меті познайомити Вас з різними традиціями та особливостями різних країн Європи. Це 3 івенти на місяць, що поєднані однією країною, натхнені її культурою та мешканцями, організовані активними мемберами AEGEE-Київ завдяки порадам наших друзів з різних локалів.

Дуже чекаємо на Вас!

Контакти: Вікторія 095 865 71 95
Женя 093 484 47 37