Ласкаво просимо на сайт AEGEE Kyїv
Європейського студентського форуму!

AEGEE-Kиїв на Агорі в Сарагосі

European status
Beginning 29 жовтня 2013
Ending 03 листопада 2013
Cost 45 евро
Агора та EBM є найбільшими за кількістю уасників AEGEE.


Агора - генеральна асамблея асоціації, проводяться два рази на рік, навесні та восени, збираючи 600-1000 учасників протягом чотирьох днів. 


Це одна з найважливіших та найцікавіших подій в AEGEE. Крім того, що це захід, на якому рада директорів організації (CD) обираються щовесни  це також неоціненний досвід для учасників, адже молоді європейці, які зберають в одному місці,будують майбутнє організації разом. 


Основні дискусії та рішення відбувається в ході пленарних засідань. Учасники Агора також беруть участь в семінарах, пританіях ( для обговорення змін до Статуту організації), зустрічах, присвячених ходу поточних проектів та інших програм.  


Цього разу, нові члени Network Commission, координатори проекту Літній Університет, та члени Audition Commission були обрані саме на Агорі в Сарагосі. Ми пишаємося тим, що наші члени, дівчата з AEGEE-Києва, є активними на європейському рівні - Ілона Богомолова в якості члена Audution Commission та Анна Пихтіна в якості члена команди координаторів проекту Літній Університет. 


Агора є кращим місцем для дискусій і мотивації, і, звичайно, для зустрічей нових і старих друзів! Наступна Агора відбудеться в Патрі, Греція. На жаль, період подачі на неї вже позаду. Але восени буде наступна!  Агора в Кальярі,  Італія в останні дні жовтня, отож слідкуйте за інформацією!