Ласкаво просимо на сайт AEGEE Kyїv
Європейського студентського форуму!

Новорічна костюмована вечірка “MagicalMysteryTour”

17 січня 2016

Мембери AEGEE-Kyiv вірять в істинність прислів’я : «Як Новий Рік зустрінеш, так увесь рік і проведеш». Якщо робити висновок з нашої новорічної вечірки, то 2016 в нашій антені буде містичним, сповненим позитивних емоцій та зустрічей з новими цікавими людьми.


В кінці 2015 року наша команда організувала Новорічну костюмовану вечірку “MagicalMysteryTour”. На ній були присутні не лише люди, котрі вже долучилися до організації, а й ті, хто, сподіваємось, стануть новачками нашої антени. Нам було  приємно бачити нові обличчя  і розуміти, що у нас є потенціал до того, щоб рости.


Також ми були більш ніж раді побачити на вечірці наших партнерів, серед яких були молодіжні організації СІМ, Best та Studpoint.


Прекрасна атмосфера була створена, звісно, самими гостями. Втім темп задавали наші чудові ведучі Анастасія Коломієць та  Оля Марерро. Саме вони визначали переможців у номінації найкращий костюм. Перемогу здобув герой – Tinder Артем Ярмак, шалений ананас, Оля Ющенко, та її неймовірна подруга полуничка, Олена Шваб.Звісно, не обійшлося і без активних ігор, веселих змагань, запальних танців. Всі охоче брали участь в різних видах активностей, а найбільш натхненні отримували маленькі презенти прямо з бару від нашого трежарера, Анастасії Джулай.  

Родзинкою вечора став неймовірний містичний торт, який був урочисто представлений усім присутнім у якості привітання з новорічними святами.


Все вищеописане логічно пояснює, чому ми вважаємо, що поточний рік шаленої мавпочки буде надзвичайно активним. Більше того, надзвичайно приємно дивитися на київську AEGEE-родину, яка продовжує зростати.

Дайте містичній атмосфері та шаленому драйву заполонити ваше життя наступного року! AEGEE-Київ щиро бажає вам цього!